Sprzęt do pomieszczeń czystych, stref kontrolowanych i laboratoriów

O Uni-Export Instruments Polska

Istniejemy na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku istnienia zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń pomiarowych używanych w szerokim spektrum branż począwszy od przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, weterynaryjnego przez jednostki badawczo-rozwojowe, firmy chemiczne, sektora automotive a skończywszy na placówkach opieki medycznej.

Dystrybuowane przez nas rozwiązania koncentrują się na wyposażeniu pomieszczeń czystych „cleanroom” i innych stref, gdzie kontrolowana jest czystość zarówno mechaniczna jak i biologiczna. Proponowane przez nas aparaty umożliwiają pomiar cząstek stałych, biologicznych i molekuł we wszystkich środowiskach (powierzchnie, woda, powietrze, gazy sprężone) zarówno w strefach produkcyjnych jak i laboratoriach kontroli jakości.

Zajmujemy się doradztwem technicznym i serwisem naszych produktów na terenie całego kraju.
Zapewniamy pełną obsługę posprzedażową, wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi sprzętu a także szybki czas reakcji serwisu.

Zajmujemy się dystrybucją takich produktów jak:

Nasi dostawcyPoprzedni
Następny

Pomoc w doborze urządzeń i wsparcie klienta

Dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy praktycznej oraz współpracujących z nami specjalistów, jesteśmy w stanie zaoferować także rozwiązania nietypowe, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

Zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie wyboru liczników cząstek, systemów monitorowania pomieszczeń czystych wg. ISO 16644 oraz EU-GMP, urządzeń do dekontaminacji metodą VHP oraz aparatów do badania zawartości dwutlenku węgla, tlenu i wilgoci w produktach sterylnych.

Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie, przykładając dużo uwagi, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapewniamy również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanego sprzętu, który znajduje się w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz śledzenia firmowego profilu na Facebook-u i Linkedin, na którym zamieszczamy informacje i materiały dotyczące naszej działalności.

 

Zaufanie

Współpracujemy z największymi i najbardziej wymagającymi zakładami produkcyjnymi, szpitalami, specjalistycznymi laboratoriami a także z największymi instytutami i uczelniami w Polsce.
Wśród naszych zadowolonych klientów znajdują się między innymi:

logo Polpharma
logo Polfa Lublin
logo Polfa Tarchomin
Logo biomed Kraków
logo Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Logo Thermo Fisher
Logo Szpital w Białej Podlaskiej
Logo Jelfa

Previous
Next

Aktualności