Air Techniques International

Automatyczny tester filtrów TDA-100P

100P tester filtrów

OPIS 

TDA-100P jest łatwym w użyciu, niezawodnym, zautomatyzowanym testerem filtrów, który mierzy wydajność i spadek ciśnienia w medium filtrującym, filtruje części czołowe i zespoły filtrujące w szerokim zakresie przepływów powietrza. W swojej pracy wykorzystuje detekcję fotometryczną w aerozolu opartym na oleju lub ciale stałym.

Jest idealnie dopasowany do rygorystycznych wymagań kontroli jakości i walidacji zarówno w zakresie rozwoju produktu, jak i środowiska produkcyjnego.

TDA-100P może być konfigurowany na zamówienie w celu spełnienia konkretnych potrzeb klienta, w tym integracji w zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych do 100% kwalifikacji produktu.

Tester filtrów oferuje klientom ręczny lub automatyczny tryb pracy.
Konfiguracją ręczna jest najbardziej popularną, wymagająca osoby obsługującej przyrząd i ułatwiająca testowanie.
W tej procedurze występuje uchwyt testowy, w którym mieści się standardowy płaski adapter o pojemności 100 cm2 lub dostosowany do potrzeb użytkownika adapter do testowania zespołów filtrów i wkładów, takich jak te stosowane w respiratorach.

Konfiguracja automatyczna przeznaczona jest do zintegrowana z wieloma zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi u producentów z wielkim sukcesem i jest sterowana za pośrednictwem komunikacji RS-232.

Urządzenie oferuje znaczną trwałość w porównaniu do konkurencji. Niezawodność pracy pozwala pracować z powtarzalnością do 0,5 miliona powtórzeń bez przeglądu serwisowego. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i przyjazny użytkownikowi Standardowy system napełniania aerozolu pozwala na prawie ciągłe działanie testera, a konfigurowalny zasilacz pozwala pracować prawie wszędzie.

Urządzenie posiada pełne Polskie wsparcie serwisowe z krótkim czasem reakcji. Ten parametr wyróżnia je istotnie na tle konkurencji.

 

ZASTOSOWANIE

Produkcja filtrów
Włókniny filtracyjne
kontrola jakości w czasie procesu produkcji
Automatyzacja środowisk produkcyjnych