Air Techniques International

Automatyczny tester filtrów TDA-100S

100s tester filtrów 100x

OPIS 

Automatyczny tester filtrów 100S to najwyższa jakość w testowaniu filtrów w oparciu o generator aerozolu solnego. Koncentrując się na użytkowniku końcowym, 100S może być wykorzystany do spełnienia różnych wymagań dotyczących płaskich arkuszy filtrów włóknin respiratora / maski. Oferuje niezrównane funkcje i korzyści dla klientów.

Urządzenie posiada wysoki poziom wydajności połączony z niskimi wymaganiami serwisowymi. Tester 100S idealnie nadaje się do spełnienia rygorystycznych wymagań kontroli jakości i walidacji w różnych środowiskach. Zalety urządzenia: Kolorowy ekran dotykowy, który zapewnia intuicyjną obsługę. Wizualny status parametrów systemu. czas na utrzymywanie roztworu aerozolu na co dzień. Ponadto testowanie obciążenia "Ustaw i zapomnij" pozwala użytkownikowi pozostawić urządzenie bez nadzoru ze względu na automatyczną regulację przepływu w czasie rzeczywistym połączoną z logiką, która zatrzymuje test obciążenia w określonym momencie, zgodnie z ustawieniem klienta. Testowanie zawartości soli w aerozolu nigdy nie było tak przyjazne dla użytkownika. Po raz pierwszy klient ma do wyboru konfigurację działania automatycznego testera filtrów aerozolowych na bazie soli.

TDA -100S występuje w wersji konfiguracji: Trybu ręcznego, Trybu automatycznego, Trybu hybrydowego,

Wersja ręczna jest idealna do użytku w laboratorium lub do testowania partii produkcyjnych i wymaga od operatora przeprowadzenia testu przy użyciu ergonomicznych siłowników fotoelektrycznych. Norma obejmuje ręczny uchwyt testowy i standardowy płaski nośnik o grubości 100 cm2.

Wersja automatyczna bezproblemowo integruje się z zaprojektowaną przez klienta, sterowaną przez PLC, zautomatyzowaną linią produkcyjną i idealnie nadaje się do 100% nieliniowego testowania produktów. Urządzenie staje się urządzeniem przynależnym do zautomatyzowanej linii produkcyjnej i jest sterowane za pomocą portu komunikacyjnego. W rzeczywistości 100S jest jedynym testerem filtra aerozolu solnego zdolnym do bezproblemowej automatycznej integracji z produkcją .

Wersja hybrydowa zapewnia zarówno możliwość pracy w zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym, jak iw trybie ręcznym.

Opcje i akcesoria Automatyczny tester filtrów 100S może być wyposażony w opcjonalny lokalny moduł wyciągowy do filtrowania wszystkich wylotów aerozolu, gdy nie są dostępne przewody wyciągowe obiektu. Inne dostępne akcesoria to: Dostępne akcesoria to szafka podstawowa / do przechowywania, adapter maski N95 i grawimetryczny uchwyt filtra. Zaletą tego urządzenia jest pełne wsparcie serwisowe dla użytkownika na terenie Polski oraz konkurencyjność serwisu pogwarancyjnego. Wszystkie cechy wyróżnią to urządzenia zaliczając jednocześnie do najwyższego poziomu na Polskim rynku.

Urządzenie posiada pełne Polskie wsparcie serwisowe z krótkim czasem reakcji. Ten parametr wyróżnia je istotnie na tle konkurencji.

ZASTOSOWANIE

Produkcja filtrów

Testowanie włókniny filtracyjnej

Kontrola jakości materiałów w czasie produkcji

Automatyzacja środowiska produkcji