Air Techniques International

Automatyczny tester filtrów TDA-110P

tester filtrów 110p

OPIS 

Automatyczny tester filtrów TDA-110P to najnowocześniejszy system do testowania filtrów powietrza o średnim przepływie do 400 stóp sześciennych na minutę (CFM).
Jest częścią szybko rozwijającej się nowoczesnej rodziny modułowych automatycznych testerów filtrów ATI, w skład której wchodzą testery serii TDA-100P o małym przepływie. 
 Tester TDA-110P jest idealny do testowania filtrów kabinowych i powietrznych w samochodach, możliwe jest testowanie filtrów próżniowych, przemysłowych lub komercyjnych filtrów wentylacyjnych, filtrów sprężonego powietrza, zbiorczych filtrów wojskowych i wielu innych typów filtrów powietrza o średnim przepływie. Urządzenie TDA-110P automatycznie mierzy przenikanie aerozolu, odporność filtra i przepływ testowy filtra. Zespół uchwytu filtra jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, a po umieszczeniu filtra w urządzeniu testowym sekwencja testów jest szybka i całkowicie automatyczna. Pełne testowanie można przeprowadzić za pomocą TDA-110P dla filtrów o przekątnej do 20 cali i wysokości 22 cali, a dostosowane do potrzeb płytki adaptera mogą być dostarczone dla pełnego zakresu konfiguracji filtrów, które będą testowane. Testy bez enkapsulacji mogą być wykonywane również na filtrach kwadratowych 24 na 24 cale o wysokości do 12 cali.
Wykorzystując wysoce stabilny i powtarzalny aerozol na bazie oleju i fotometryczny system wykrywania.
TDA-110P zapewnia niezawodne odczyty wydajności filtra do 99,9995 procent. (Penetracja filtra do 0,0005 procent) Ta niezwykła rozpiętość umożliwia dokładne testy filtrów średniego przepływu HEPA, a nawet mediów ULPA. Operator ma możliwość kontroli procesu proces testowania za pomocą przyjaznych dla użytkownika klawiszy funkcyjnych.
Zaprogramowane przez użytkownika parametry testowania filtra i punkty alarmowe są wybierane za pomocą klawiszy funkcyjnych, a dane testowe są zarządzane przez wbudowany mikroprocesor. Wyniki testu mogą być przesyłane przez port szeregowy RS-232 do komputera dostarczonego przez użytkownika lub przez port interfejsu użytkownika do pomocniczego urządzenia kontrolno-monitorującego.

Chociaż TDA-110P ma szeroką wbudowaną funkcjonalność, każda jednostka jest zbudowana na zamówienie i można dołączyć wiele opcjonalnych funkcji. ATI dokładnie przejrzy twoje wymagania dotyczące filtrów przed skonfigurowaniem i poleceniem systemu, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

Urządzenie posiada pełne polskie wsparcie serwisowe z krótkim czasem reakcji. Ten parametr wyróżnia je istotnie na tle konkurencji.

ZASTOSOWANIE

Produkcja filtrów

Włókniny filtracyjne

kontrola jakości w czasie procesu produkcji

Automatyzacja środowisk produkcyjnych