Dekontaminacja nadtlenkiem wodoru VPHP

Dekontaminacja pomieszczeń i urządzeń nadtlenkiem wodoru w fazie gazowej VPHP zapewnia wysoką skuteczność redukcji obecności mikroorganizmów (redukcja 6log – zmniejszenia ilość mikroorganizmów 1.000.000-krotnie). Okresowo cykle biodekontaminacji nadtlenkiem wodoru powinny być przeprowadzane w celu utrzymania wymaganych warunków środowiskowych i zabezpieczenia środowiska pracy przed zagrożeniami bakteryjnymi. Poniżej przedstawiamy dwa rozwiązania serii Bioreset umożliwiające przeprowadzenie dekontaminacji H2O2:

Generator nadtlenku wodoru na wózku Dekontaminacja nadtlenkiem wodoru

Bioreset Smart jest najmniejszym i najbardziej ekonomicznym generatorem do dekontaminacji nadtlenkiem wodoru w fazie gazowej na rynku. BioReset jest systemem dekontaminacji biologicznej, który jako środek sterylizujący wykorzystuje nadtlenek wodoru w postaci gazowej. Jest to środek zabójczy dla wszystkich znanych mikroorganizmów, chemicznie aktywny przeciwko zarodnikom, o sprawdzonym stopniu skuteczności, łatwy w użyciu i bezpieczniejszy niż inne czynniki gazowe.

biodekontaminator bioreset plus Dekontaminacja nadtlenkiem wodoru

Generator Bioreset Plus może być używany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia, które powinno być odkażone. Jeśli jest używany na zewnątrz, konieczne jest posiadanie portów wlotowych i wylotowych. Oprogramowanie BioReset Plus jest w stanie uruchomić cykle w trybie automatycznym. Raporty można eksportować za pośrednictwem portu USB w formacie PDF, a cały system może być zdalnie zarządzany przez sieć Ethernet. BioReset jest systemem odkażania biologicznego, który jako środek sterylizujący wykorzystuje VPHP (ang. Vaporized phase hydrogen peroxide) czyli nadtlenek wodoru w postaci gazowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej przejdź na stronę z pełną gamą urządzeń do dekontaminacji pomieszczeń nadtlenkiem wodoru w fazie gazowej.

image_pdfZapisz do PDFimage_printDrukuj