Licznik cząstek z obudową ze stali nierdzewnej Airnet IIs

licznik cząstek z obudową ze stali nierdzewnej Airnet IIs 510Liczniki cząstek z obudową ze stali nierdzewnej Airnet® IIS są proste w montażu i pozwalają obniżyć koszty i poziom skomplikowania instalacji monitoringu ciągłego cząstek stałych w powietrzu wewnątrz pomieszczeń czystych. Urządzenie zostało zamknięte w niewielkiej obudowie, a dzięki swoim ponadprzeciętnym parametrom i możliwościach komunikacji z użyciem kilku protokołów jest doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń o wysokiej klasie czystości. Licznik ten spełnia wszystkie wymagania ISO 21501-4 i ISO 14644-1:2015 i zostało wykonane w obudowie ze stali nierdzewnej 316L.

Zastosowana technologia PoE (ang. Power Over Ethernet) sprawia że instalacja urządzenia wymaga tylko jednego przewodu zapewniającego jednocześnie komunikację i zasilanie. Urządzenie może być wykorzystywane w systemach monitoringu środowiskowego pomieszczeń czystych opartych na komunikacji przez sieć Ethernet z oprogramowaniem Pharmaceutical Net, Facility Net lub FacilityPro® , systemami z komunikacją OPC  oraz Modbus TCP/IP.

Liczniki cząstek Airnet IIs dostępne są w dwóch konfiguracjach Airnet IIs 510 (kanały 0.5 i 5,0µm) oraz Airnet IIs 510 XR (kanały 0.5 i 5,0µm z powłokami zabezpieczającymi przed negatywnymi skutkami dekontaminacji nadtlenkiem wodoru w fazie gazowej).

image_pdfZapisz do PDFimage_printDrukuj