Pomiar pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10 ręcznym licznikiem cząstek

Ręczny licznik cząstek Handilaz Mini II z pomiarem pyłów zawieszonych

Pragniemy wszystkich Państwa poinformować o nowym ręcznym liczniku cząstek do monitorowania pomieszczeń czystych HandiLaz Mini II.

Pierwsze urządzenie dostępne w ofercie firmy Particle Measuring Systems (PMS), które dokonuje pomiarów w zakresie od 0,2 μm.  HandiLaz Mini II to nowe, niedrogie, ręczne rozwiązanie do badań powietrza w pomieszczeniach czystych (cleanroom). Może służyć również do wykrywania nieprawidłowości w obszarach czystych. Ręczny licznik cząstek HandiLaz Mini II idealnie sprawdzi się w obszarach produkcji elementów półprzewodnikowych, produkcji elektronicznej. Jest on również przydatny w obszarach produkcji zaawansowanych materiałów oraz laboratoriach badawczych i wielu innych.

Mnogość funkcji w kompaktowym wydaniu

Handilaz mini ii z pomiarem temperatury i wilgotności

Kolejną przydatną funkcją jest nieograniczona możliwość wyboru kanałów wielkości cząstek w zakresie 0,2-10 μm co 10 nm. Ponadto licznik ten wykorzystuje zminiaturyzowany, najnowocześniejszy system pomiarowy.  W dodatku połączenie tych funkcji z prostym ekranem dotykowym, obsługą jednym przyciskiem, pozwala fizycznie zbliżyć się do szczegółów w cleanroomach.

Warto też wymienić inne funkcje, które obejmują klasyfikację ISO, możliwość równoległego pomiaru temperatury i wilgotności względnej, analizę pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10.

Kolejną zaletą naszego rozwiązania jest praca do 5 godzin pomiarów na jednym ładowaniu baterii.

HandiLaz Mini II to narzędzie do monitorowania środowiska w tym PM2,5 i PM10, które  zapewnia korzyści wynikające z zaawansowanego pomiaru powietrza w bardzo kompaktowym opakowaniu.

Intuicyjna obsługa

licznik cząstek z rysikiem

Dodatkowo wszystkie funkcje urządzenia są dostępne z poziomu ekranu a obsługa urządzenia sprowadza się do jednego guzika. Przy wprowadzaniu informacji do urządzenia i wyborze poszczególnych opcji przydatny jest rysik, który jest zawsze pod ręką.

Podsumowując nasze urządzenie z zaawansowaną analizą ekranową doskonale odnajduje się tam gdzie pomiar ma znaczenie. Małe rozmiary ułatwiają odnajdywanie przyczyn zanieczyszczeń w pomieszczeniach czystych. Ponadto urządzenie wyposażone jest w czytnik kart pamięci, które zapewniają praktycznie nieograniczone zasoby pamięci na pomiary.

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat pomiaru pyłów zawieszonych naciśnij klawisz poniżej.


Skontaktuj się z nami.