Air Techniques International

Termiczny generator aerozolu 5D

generator termiczny aerozolu 5D

OPIS 

Generator aerozolu 5D jest przeznaczony dla użytkowników, którzy potrzebują szerokiej gamy stężeń aerozoli do przeprowadzania testów szczelności na mniejszych szafach z czystym powietrzem za pomocą systemów wentylacji pomieszczeń czystych. Jest to rozwiązanie o wysokiej wydajności stosowane w wymagających branżach.
Użycie wybranego generatora pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy w najbardziej wymagających instalacjach do czyszczenia wielu filtrów.
W środowiskach o dużym natężeniu przepływu powietrza HEPA i ULPA, 5D może znacznie skrócić czas potrzebny na przeprowadzenie skanów testowych wycieków z filtra, generując stężenia aerozoli, które mogą stanowić wyzwanie dla największych konfiguracji central klimatyzacyjnych (AHU).
Urządzenie gotowe do pracy po upływie 1 do 2 minut czasu rozgrzewania i również po takim samym czasie gotowe do transportu. Wskazane parametry umożliwiają testowanie systemów o wysokim przepływie bez czekania i przygotowywania się do przechowywania
i przenoszenia już kilka minut po zakończeniu zadania.

Komponenty 5D są umieszczone w obudowie ze stali nierdzewnej, zaprojektowanej, aby wytrzymać rygory przenośnej certyfikacji systemów.
Generator 5d generuje najszerszy dostępny zakres stężeń aerozolu. Swoim zakresem pracy pokrywa zarówno środowiska o wysokim, jak i niskim przepływie, od szafek do najbardziej wymagających instalacji w pomieszczeniach czystych. Urządzenie posiada funkcję flex-fuel, co sprawia,że 5D może wykorzystywać dowolny odczynnik, w tym DOP (DEHP), PAO-4, DOS (DEHS), Ondina lub olej mineralny.
Urządzenie 5D posiada certyfikat zgodności ze wszystkimi obowiązującymi wymaganiami elektrycznymi i bezpieczeństwa, w tym standardami CE i RoHS 2.

ZASTOSOWANIE

Generowanie aerozolu wykorzystywanego do

Certyfikacja filtrów

Testów w obiektach jądrowych

Testów w produkcji farmaceutycznej

Urządzenia medyczne i pomieszczenia czyste

Szafy bio i okapy wyciągowe