Air Techniques International

Tester szczelności masek JSMLT/PMLT

tester masek pmlt

OPIS 

Zakładając maskę ochronną, zasługujesz na najwyższe zaufanie do swojego sprzętu.
Tester szczelności maski ochronnej Air Techniques (PMLT) jest przyrządem do aerozoli i fotometrii.
Jest on zaprojektowanym w celu potwierdzenia uszczelnienia i integralności maski oraz indywidualnego dopasowania.
PMLT jest przenośny, łatwy w obsłudze, konfiguruje się w ciągu kilku minut i oferuje wiele opcji testowania maski.
PMLT jest jedynym dostępnym instrumentem zdolnym do testowania szczelności całej maski, testowania integralności komponentów maski i prowadzenia testu dopasowania bez narażenia zdrowia.
PMLT wykorzystuje te same technologie, które są używane zarówno przez wojsko USA, jak i NIOSH do testowania masek zaprojektowanych w celu spełnienia rygorystycznych wymagań chemicznych dotyczących radiologicznych i jądrowych chemikaliów (CBRN). Należy zaznaczyć, że PMLT został poddany agresywnym testom i jest rekomendowany przez armię Stanów Zjednoczonych jako rekomendowany tester w dziedzinie badania bezpieczeństwa ochrony dróg oddechowych.
W wersji dla użytkownika standardowy PMLT jest dostarczany z dwoma głowicami testowymi i oraz akcesoriami, które są wymaganymi do testowania i stosowane praktycznie dla wszystkich respiratorów i masek gazowych na rynku komercyjnym. Dostępne są również opcjonalne głowice testowe i urządzenia. Bardzo istotny jest test przecieku, który pozwala operatorowi wyodrębnić miejsce wycieku i ewentualnie naprawić sytuację; w ten sposób umożliwiając dalsze polowanie maski. Elementy maski , które mogą zostać poddane badaniu na wycieki obejmują: porty i dyski wydechowe, uszczelki portów wlotowych oraz węże i złączki do napojów. Interfejs użytkownika to prosty, łatwy w obsłudze panel i wyświetlacz cyfrowy. Uniwersalny zasilacz zapewnia pracę urządzenia niemal w każdym miejscu na świecie. Wszystkie narzędzia i materiały są starannie przechowywane i transportowane w wytrzymałym, samodzielnym futerale Pelican TM.

ZASTOSOWANIE

Testowanie szczelności mask różnych standardów

Testowanie dopasowania mask różnych standardów