Pompa wspomagająca DOP SPB-2-SC

Air Techniques International

Pompa wspomagająca

Akcesoria do badania filtrów Hepa i Ulpa - pompa wspomagająca pip

OPIS 

Pompa wspomagająca (PIP) zapewnia użytkownikowi bezpieczny i właściwy przepływ aerozolu od generatora do miejsca użytkowania.
Aerozol jest zasysany do PIP w punkcie wejścia i wyrzucany pod ciśnieniem przez rurę o dużej średnicy.
Dostarczone przewody mogą być podłączone bezpośrednio do portów wtrysku aerozolu i rur dozujących, co umożliwia wstrzykiwanie aerozolu do stref ciśnienia dodatniego lub centrali wentylacyjnych, czystego powietrza i systemów ograniczających, jednocześnie zwiększając mieszanie. Regulacja prędkości pozwala na zamianę  prędkości wyładowania, co jest niezbędne przy wprowadzaniu aerozolu przez otwory o różnej wielkości.
Regulowany wlot działa z każdym modelem generatora aerozolu.
Aerozol jest kierowany do punktu wtrysku za pomocą elastycznej rury o średnicy 5 cm (2 cale), dostarczone w długości 10 metrów (33 stóp).
Aerozol może być wstrzykiwany do stref ciśnienia dodatniego do 100 mbar (40 cali WC). Moc PIP zapewnia lepsze mieszanie poprzez wstrzykiwanie przeciw lub w poprzek normalny przepływ powietrza w systemie. Aerosol jest dostępny z dala od dmuchawy i generatora aerozolu – do 20 metrów (65 stóp) w razie potrzeby. Oznacza to, że nie musisz już brać całego systemu do strefy czystej- wystarczy elastyczna rura. Wprowadzona możliwość kontroli prędkości pozwala precyzyjnie kontrolować ilość aerozolu do testowania stref  powietrznych i mikrobiologicznego stref bezpieczeństwa.

ZASTOSOWANIE

Pompa wspomagająca wykorzystywana jest do :

  • Badania i certyfikacji pomieszczeń czystych
  • Wspomagania śledzenia drogi gazu