Historia Uni-Export

Istniejemy na polskim rynku od ponad 20 lat. Od samego początku istnienia zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń pomiarowych używanych w szerokim spektrum branż począwszy od przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, weterynaryjnego przez jednostki badawczo-rozwojowe, firmy chemiczne, sektora automotive a skończywszy na placówkach opieki medycznej.

Dedykowane rozwiązania

Dystrybuowane przez nas rozwiązania koncentrują się na wyposażeniu pomieszczeń czystych „cleanroom” i innych stref, gdzie kontrolowana jest czystość zarówno mechaniczna jak i biologiczna. Proponowane przez nas aparaty umożliwiają pomiar cząstek stałych, biologicznych we wszystkich środowiskach (powierzchnie, woda, powietrze, gazy sprężone) zarówno w strefach produkcyjnych jak i w warunkach  laboratoriach odpowiedzialnych za kontrolę jakości.

Zapewniamy kompletne rozwiązania do monitoringu ciągłego cząstek ożywionych i nieożywionych  podczas produkcji w strefach sterylnych. Doradzamy, projektujemy i wdrażamy nasze rozwiązania w czołowych firmach w Polsce. Nasze rozwiązanie to kompletny projekt, instalacja i dokumentacja.

Doradztwo techniczne

Dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb i wymagań, każdego naszego klienta. Zajmujemy się doradztwem technicznym i zapewniamy serwis dystrybuowanych produktów na terenie całego kraju. Konsultujemy proponowane rozwiązania z klientami podczas wizyt w zakładach produkcyjnych oraz spotkaniach zdalnych.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi sprzętu i w dostosowaniu ustawień urządzeń i systemów do stosowanych procedur.

Zaufali nam

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty i usługi były spełniały wszystkie oczekiwania i wymagania. Wiele polskich firm zaufało naszemu doświadczeniu.
Do grupy naszych odbiorców należą m.in. największe firmy i liderzy na rynku Polskim.

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.