Oferty pracy

Ciekawi cię jak wygląda produkcja zaawansowanych technologii lub leków od zaplecza. Dołącz do naszego zespołu i poznawaj rozwiązania zapewniające kontrolę jakości w najczystszych pomieszczeniach produkcyjnych w Polsce.

Razem z nami poznasz rozwiązania i zastosowania stosowane w pomieszczeniach czystych (tzw. cleanroom) i w laboratoriach badawczo rozwojowych.

Sprawdź aktualne oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy
Zależne od doświadczenia i zaangażowania

Wymiar pracy:
Pełny etat

Typ umowy:
Umowa o pracę
Opis pracodawcy:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku blisko współpracującą z działami produkcji, kontroli i zapewnienia jakości w branżach farmaceutycznej, spożywczej, elektronicznej, chemicznej i wielu innych. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem urządzeń pomiarowych umożliwiających określenie stopnia zanieczyszczeń różnych środowisk.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne wyższe (mile widziane wykształcenie w kierunku elektronika, automatyka, informatyka, fizyka, chemia),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (szkolenia i wyjazdy zagraniczne),
  • mile widziana doświadczenie w pracy ze specjalistyczną aparaturą pomiarową,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (również w j. angielskim),
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkową zaletą będzie wiedza w zakresie marketingu produktowego.
Zakres obowiązków:
  • dobór urządzeń do wymagań klientów,
  • koordynacja działu handlowego i serwisu,
  • tworzenie ofert handlowych
  • obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów,
  • montaż i uruchamianie sprzętu i systemów
  • przeprowadzaniem pokazów i szkoleń
  • rozwiązywanie problemów klientów
  • podstawowa konfiguracja z zakresu IT
  • demonstrowanie klientom sposobu działania sprzętu
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • postępowanie zgodnie z dokumentacją SZJ.
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią – doceniamy i nagradzamy zaangażowanie w pracę,
  • możliwość rozwoju profesjonalnego,
  • telefon, komputer i inne narzędzia pracy,
  • pracę w systemie jednozmianowym (8:00 – 16:00),
  • miłą i serdeczną atmosferę.

    Wyślij nam swoje CV. Odezwiemy się tak szybko jak to możliwe. Pola obowiązkowe zaznaczono *

    Załącz swoje CV(format pliku: jpeg,png,jpg,pdf,doc,docx)*

    Twoje zapytanie

    0
    image/svg+xml

    Brak produktów.