Wypożyczenie urządzeń pomiarowych

Urządzenia pomiarowe stanowią nieodzowną część wielu branż, umożliwiając specjalistom dokładne analizy, kontrole oraz badania różnych parametrów. Wypożyczenie urządzeń pomiarowych to świetna alternatywa dla wszystkich firm czy instytucji, które nie chcą bądź nie są w stanie zainwestować w zakup najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu rozwiązaniu, profesjonaliści mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi bez konieczności ponoszenia dużych kosztów zakupu, a jednocześnie gwarantują sobie dostęp do niezbędnych danych z najwyższą precyzją.

Wypożyczenie urządzeń pomiarowych – jak wygląda?

Posiadamy szeroką bazę urządzeń pomiarowych możliwych do wynajmu, które wcześniej są sprawdzane i posiadają ważne certyfikaty kalibracji. Prowadzimy zarówno wynajem urządzeń krótkookresowy (tydzień/miesiąc) jak i długookresowy. W Uni-Export oferujemy także możliwość wypożyczenia urządzenia zastępczego na czas kalibracji.

Wypożyczenia realizujemy na podstawie ważnego zamówienia klienta potwierdzającego warunki oferty po wstępnym przeszkoleniu klienta w zakresie użytkowania. Szkolenia z obsługi realizujemy w siedzibie firmy lub przez platformy zdalne.

 

Uni-Export – profesjonalna wypożyczalnia urządzeń pomiarowych

Wybierając naszą wypożyczalnię urządzeń pomiarowych, zyskujesz dostęp do szerokiego spektrum sprzętu wysokiej klasy. Urządzenia do pomiaru cząstek, jakie posiadamy to:

 

  • liczniki cząstek do kwalifikacji kontroli stref czystych tj. Handilaz mini II, Lasair III oraz Lasair Pro. Do urządzeń posiadamy przystawki z możliwością pomiarów cząstek w gazach sprężonych;
  • liczniki dedykowane do systemów monitorowania cząstek w strefach kontrolowanych Airnet II oraz Isoair 310P;
  • próbniki powietrza do pomiaru poziomów zanieczyszczeń materii ożywionej Minicapt Mobile 25M/50M/100M z możliwością doposażenia w przystawkę do pomiarów cząstek ożywionych w gazach sprężonych;
  • licznik cząstek stałych w cieczach APSS;
  • fotometr 2i do badania integralności filtrów HEPA;
  • czujniki nadtlenku wodoru Portasens (do kontroli procesu dekontaminacji i badania wycieków);
  • detektory nadtlenku wodoru Drager X-am 5100 (do sprawdzenia poziomu stężenia po procesie dekontaminacji).

 

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w celu dopasowania urządzenia. Dbamy o to, aby nasza oferta była nie tylko świetną alternatywą dla zakupu sprzętu, ale przede wszystkim realnym rozwiązaniem, które pomaga naszym klientom osiągnąć ich cele.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez formularz. Chcesz sprawdzić nasze referencje? Kliknij link

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.