Szkolenia

Szkolenia z norm kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym dostarczają pracownikom nie tylko aktualnej wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznych narzędzi do skutecznej i zgodnej z regulacjami pracy. Nie od dziś wiadomo, że przemysł farmaceutyczny to jeden z najbardziej uregulowanych sektorów na świecie, gdzie produkcja leków wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie pacjentów. Kontrola jakości ma kluczowe znaczenie na każdym etapie produkcji, a nowoczesne standardy jakości wymagają ciągłego doskonalenia się specjalistów z tej dziedziny.

Szkolenia z norm kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznych – co oferujemy?

Oferujemy szkolenia dotyczące zmian w przepisach i normach związanych z kontrolą jakości w przemyśle farmaceutycznym i nie tylko. Nasze szkolenia mają na celu podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie prowadzenia pomiarów, interpretacji wyników oraz przestrzegania obowiązujących standardów. Przez szkolenia przekazujemy praktyczną wiedzę i umiejętności, które mogą być bezpośrednio wykorzystane w codziennej pracy.

Tematyka naszych szkoleń to między innymi:

  • zagadnienia dotyczące ISO 14644;
  • zagadnienia dotyczące EU GMP;
  • teoria pomiaru cząstek;
  • monitorowanie pomieszczeń czystych;
  • dekontaminacja nadtlenkiem wodoru.

 

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

Uczestnictwo w naszych szkoleniach z norm kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym gwarantuje:

  • podnoszenie kwalifikacji i specjalistyczną wiedzę;
  • praktyczne doświadczenie dzięki warsztatom z wykorzystaniem urządzeń do pomiaru cząstek;
  • aktualizację wiedzy zgodnie z najnowszymi standardami i normami.

Informacje o organizowanych szkoleniach zamieszczane są na naszej stronie w zakładce Aktualności i na naszych mediach społecznościowych. Prowadzimy także indywidualne szkolenia z tematyki powiązanej z kontrolą i utrzymaniem czystości w pomieszczeniach czystych jak również z zakresu obsługi liczników cząstek oraz próbników mikrobiologicznych, fotometrów i dekontaminatorów. Nasze szkolenia udostępniamy uczestnikom w formie nagrań, z możliwością wielokrotnego ich odtworzenia. Jesteś zainteresowany szkoleniem? Napisz do nas

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.