Air Techniques International

Generator aerozolu 6D

generator aerozolu 6D

OPIS 

 

 

 

Generator 6D to małe, lekkie i wytrzymałe i samodzielne urządzenie Laskin-Nozzle. Jest idealny do testowania szerokiej gamy układów filtrów z przepływem powietrza do 2000 cfm poprzez generowanie rozproszonego, submikronowego aerozolu. Zastosowania obejmują stacje robocze, jednostki filtracji podciśnieniowej, biologiczne szafy bezpieczeństwa, moduły sufitowe i wiele innych. Może być również używany do testowania systemów z dodatnim ciśnieniem za pomocą opcjonalnego adaptera węża. Rutynowa konserwacja na miejscu jest łatwa. Zintegrowana sprężarka sprawia, że ​​wdrożenie jest proste - wszystko, czego potrzebujesz, to źródło zasilania.
Wydajność generatora aerozolu 6D jest możliwa do monitorowana za pomocą standardowego skalibrowanego manometru; gwarantujące prawidłowe ciśnienie na dyszy zgodnie z normami branżowymi.
Urządzenie 6D spełnia wszystkie obowiązujące wymagania elektryczne i bezpieczeństwa i jest standardowo opatrzony znakiem CE.
Zintegrowany wziernik do napełniania płynem, port spustowy i schowek na przewód zasilający sprawiają, że obsługa, transport i przechowywanie 6D są proste i łatwe (opcjonalny schowek na przewód zasilający).
Zestaw adaptera do węża, służący do zdalnego wprowadzania aerozolu, można łatwo podłączyć do standardowego gniazda za pomocą kołnierza sanitarnego lub prostego złącza NPT.

ZASTOSOWANIE

 

 

 

Generowanie aerozolu wykorzystywanego do

Certyfikacja filtrów

Testów w obiektach jądrowych

Testów w produkcji farmaceutycznej

Urządzenia medyczne i pomieszczenia czyste

Szafy bio i okapy wyciągowe