Mobilne generatory VHP

Mobilne generatory VHP

Mobilne generatory VHP stanowią innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie dezynfekcji i sterylizacji. Te zaawansowane urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane do skutecznego usuwania wszelkiego rodzaju mikroorganizmów, w tym bakterii, wirusów i grzybów, z powierzchni i otoczenia. Dzięki zastosowaniu technologii opartej na waporyzowaniu gazowego nadtlenku wodoru, biodekontaminatory VHP są w stanie osiągnąć najwyższą skuteczność dezynfekcji. Wiele modeli osiąga redukcje mikroorganizmów ze skutecznością 99,9999%.

Biodekontaminatory mogą być wykorzystywane w różnych sektorach, takich jak  przemysł farmaceutyczny, opieka zdrowotna, przemysł spożywczy, laboratoria czy przestrzenie publiczne.  Mobilne generatory VHP są niezwykle wszechstronne, umożliwiając skuteczną dezynfekcję różnych typów powierzchni i obiektów.

Postaw na niezawodne i przetestowane rozwiązania zdekontaminuj całe pomieszczenie. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy optymalne rozwiązanie dla ciebie.

Chcesz dowiedzieć  się więcej o biodekontaminacji? Sprawdź nasze artykuły pod linkiem Biodekontaminacja- Aktualności

Szukasz rozwiązania do dekontaminacji opartego na środku biobójczym w niskiej temperaturze?  Sprawdź nasze rozwiązania do biodekontaminacji gazowym nadtlenkiem wodoru (V-PHP) z możliwością integracji.

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.