Udowodniona skuteczność nadtlenku wodoru: testowane w celu zabicia wielu mikroorganizmów i wirusów, H2O2 w fazie pary pozwala na równomierne rozprowadzenie, aby dotrzeć również do najtrudniejszych obszarów środowiska. Jest zdolny do redukcji 6 log na wszystkich odsłoniętych powierzchniach.

Obecność patogenów lub innych mikroorganizmów może zagrozić bezpieczeństwu i jakości produktów i środowisk w wielu gałęziach przemysłu. Istnieją nieograniczone zastosowania wymagające sterylizacji powierzchniowej.

Doskonała kompatybilność: nadtlenek wodoru ma właściwości fizyko-chemiczne, które są kompatybilne z wieloma materiałami, takimi jak metale, tworzywa sztuczne, elastomery i wszystkie urządzenia elektroniczne.

Bezkonkurencyjna prędkość: niska temperatura pracy i skuteczność pary wodnej H2O2 pozwalają na uzyskanie cyklu, który jest atrakcyjny dla szerokiego zakresu zastosowań i oferuje szybkie odzyskanie aktywności produkcyjnej.

Bezpieczny w użyciu: pod koniec każdego cyklu biodegradacji H2O2 jest usuwany w najbardziej efektywny sposób zgodnie z zastosowaniem. Rozkładając się na wodę i tlen, nie jest niebezpieczny dla operatora i jest bezpieczny dla środowiska.

Brak pozostałości: w fazie gazowej nie pozostawia żadnych pozostałości na powierzchniach i nie jest konieczne czyszczenie po cyklu.

Szybki, Skuteczny, Nieporównywalny

Bioreset to najbardziej zaawansowany technologicznie, skuteczny, szybki system biodegradacji H2O2. Działa wyłącznie z nadtlenkiem wodoru, wymaga niewielkiej konserwacji i wstępnego kondycjonowania środowiska. Wszystko to sprawia, że Bioreset jest szeroko stosowany na całym świecie w celu usunięcia zanieczyszczeń mikrobiologicznych w powietrzu i powierzchni w kontrolowanych lub klasyfikowanych środowiskach.

Zalety produktów Bioreset

Najważniejsze zalety produktów Bioreset to:

 1. Prędkość
 2. Elastyczność
 3. Skuteczność
 4. Bezpieczeństwo

Więcej szczegółów o produktach Bioreset:

 • Redukcja na poziomie 6log (skuteczność 99,9999%) na odsłoniętych powierzchniach
 • H2O2 w fazie pary zapewnia:
  – doskonała kompatybilność z większością materiałów
  – bez pozostałości
 • Szybkie, skuteczne i powtarzalne cykle
 • Uproszczona interakcja dzięki przyjaznemu dla użytkownika i nowatorskiemu oprogramowaniu
 • Nie jest wymagane wstępne kondycjonowanie środowiska
 • Szybkie przywrócenie warunków pracy
 • Wymagane niewielkie czynności konserwacyjne
 • Duża elastyczność, aby spełnić specyficzne potrzeby klientów
 • Maksymalne bezpieczeństwo dla operatora i środowiska
 • Światowa sieć dystrybutorów w zakresie doradztwa przedsprzedażowego i pomocy po sprzedaży.