Przenośne liczniki cząstek w powietrzu i gazach

Przenośne liczniki cząstek w powietrzu i gazach

Dla wszystkich, którzy podejmują się monitorowania jakości powietrza, niezawodne i precyzyjne liczniki cząstek są kluczowym narzędziem. Nasza firma, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla profesjonalistów. Oferujemy szeroką gamę przenośnych liczników cząstek w powietrzu i gazach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości, możemy z dumą prezentować Państwu naszą ofertę, która spełni nawet najwyższe oczekiwania.

Urządzenia dostępne w sprzedaży to wiodące na rynku rozwiązania technologiczne. Dlatego korzystają z nich czołowe firmy farmaceutyczne w Polsce i na świecie.

Precyzyjne zliczanie cząstek w powietrzu oraz gazach to dla nas jak i dla wielu branż priorytet.

Wszystkie liczniki cząstek stałych w powietrzu zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najbardziej rygorystycznych norm prawnych. Inwers urządzenia jest prosty i intuicyjny. Przenośmy modele lekkie. Wszystko aby zapewnić wysoką wydajność i usprawnić proces kontroli stężenia cząstek w pomieszczeniach czystych i środowiskach kontrolowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą liczników cząstek w powietrzu i gazach. A także  do skontaktowania się z naszym zespołem, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania. Dzięki naszym licznikom cząstek, dbanie o koncentracje stężenia cząstek w powietrzu stanie się jeszcze bardziej efektywne i precyzyjne.

Licznik cząstek – postaw na sprawdzony sprzęt

Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi urządzeniami do pomiaru cząstek w środowisku, możesz z pełną ufnością wybrać jeden z dostępnych u nas sprzętów. Współpracujemy wyłącznie z tymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość. Poszczególne urządzenia, między innymi te proponowane przez firmę Lasair mające przenośny charakter, gwarantują kilkukanałową pracę. Pozwalają na uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarów.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Jeśli wybierzesz ofertę przygotowaną przez Uni-Export otrzymasz urządzenia, które spełniają najwyższe światowe normy dotyczące monitorowania cząstek w pomieszczeniach czystych. Tym samym nasze urządzenia sprawdzają się w laboratoriach, gdzie sterylne warunki pracy są niezbędne. Współpracujemy z wieloma odbiorcami, między innymi z branży farmaceutycznej, dla których urządzenia do pomiaru cząstek, są niezbędne w trakcie pracy.

Dostępne w sprzedaży urządzenia są zróżnicowane. Mogą różnić się funkcjonalnością, dzięki czemu w zależności od potrzeb, klient może je właściwie wykorzystać. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie wybrać nasi pracownicy służą pomocą. Przedstawią specyfikę sprzętów i podpowiedzą, jaka konfiguracja będzie najlepsza.

Nie tylko sprzedaż – pełna obsługa serwisowa

Firma Uni-Export zajmuje się nie tylko sprzedażą urządzeń do pomiaru cząstek. Nasza oferta jest dużo szersza. Proponujemy klientom pełne wsparcie serwisowe dla posiadanych przez nich urządzeń. W miarę potrzeb możemy wykonywać naprawy urządzeń pomiarowych, czy konieczną dla ich prawidłowej pracy kalibrację. W miejscu wskazanym przez klienta nasi pracownicy mogą zająć się instalacją gotowych do użytkowania systemów dbając o ich prawidłowy montaż.

Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty, podnosimy swoje kwalifikacje. Wszyscy pracownicy zajmujący się systemami pomiaru cząstek w naszej firmie, doskonale znają poszczególne urządzenia i służą pomocą wszystkim klientom. Z nami dbanie o pomieszczenia czyste nie będzie stanowiło problemu, a wśród licznych dostępnych u nas urządzeń każdy znajdzie właściwy dla siebie sprzęt.

 

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.