Przenośne liczniki cząstek w powietrzu i gazach

Przenośne liczniki cząstek w powietrzu i gazach

Klienci naszej firmy, którzy muszą zajmować się monitorowaniem parametrów powietrza, bez obaw mogą wybrać dostępne liczniki cząstek. Zajmujemy się urządzeniami tego typu od lat, wprowadzamy do naszej oferty wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. Poszczególne urządzenia dostępne w sprzedaży to wiodące na rynku rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zliczanie cząstek jest precyzyjne.

 

Licznik cząstek – postaw na sprawdzony sprzęt

Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi urządzeniami do pomiaru cząstek w środowisku, możesz z pełną ufnością wybrać jeden z dostępnych u nas sprzętów. Współpracujemy wyłącznie z tymi producentami, którzy gwarantują najwyższą jakość. Poszczególne urządzenia, między innymi te proponowane przez firmę Lasair mające przenośny charakter, gwarantują kilkukanałową pracę. Pozwalają na uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarów.

Najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Jeśli wybierzesz ofertę przygotowaną przez Uni-Export otrzymasz urządzenia, które spełniają najwyższe światowe normy dotyczące monitorowania cząstek w pomieszczeniach czystych. Tym samym nasze urządzenia sprawdzają się w laboratoriach, gdzie sterylne warunki pracy są niezbędne. Współpracujemy z wieloma odbiorcami, między innymi z branży farmaceutycznej, dla których urządzenia do pomiaru cząstek, są niezbędne w trakcie pracy.

Dostępne w sprzedaży urządzenia są zróżnicowane. Mogą różnić się funkcjonalnością, dzięki czemu w zależności od potrzeb, klient może je właściwie wykorzystać. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie wybrać nasi pracownicy służą pomocą. Przedstawią specyfikę sprzętów i podpowiedzą, jaka konfiguracja będzie najlepsza.

Nie tylko sprzedaż – pełna obsługa serwisowa

Firma Uni-Export zajmuje się nie tylko sprzedażą urządzeń do pomiaru cząstek. Nasza oferta jest dużo szersza. Proponujemy klientom pełne wsparcie serwisowe dla posiadanych przez nich urządzeń. W miarę potrzeb możemy wykonywać naprawy urządzeń pomiarowych, czy konieczną dla ich prawidłowej pracy kalibrację. W miejscu wskazanym przez klienta nasi pracownicy mogą zająć się instalacją gotowych do użytkowania systemów dbając o ich prawidłowy montaż.

Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty, podnosimy swoje kwalifikacje. Wszyscy pracownicy zajmujący się systemami pomiaru cząstek w naszej firmie, doskonale znają poszczególne urządzenia i służą pomocą wszystkim klientom. Z nami dbanie o pomieszczenia czyste nie będzie stanowiło problemu, a wśród licznych dostępnych u nas urządzeń każdy znajdzie właściwy dla siebie sprzęt.

 

Twoje zapytanie

0
image/svg+xml

Brak produktów.